Kurier poczta Łomianki

Kurier poczta Łomianki

18 września, 2019 0 przez Mikołaj Online

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat wpływamy na zbycie usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam też 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę stosujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy papier i wszystka przesyłka gabarytowa docierały do klientowi przez przeszkód i stale na chwila. Zobacz, co potrafimy przygotować dla Ciebie!

Kurier poczta Radom

W naszym serwisie możesz nadać krajowe oraz zewnętrzne przesyłki kurierskie innych kształtów i gabarytów. Spowodujesz zatem w tryb spokojny oraz mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki oraz nowe ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Radom

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy pięknem daleko niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w przewozie drogowym. Stanowi obecne gwarancja bezpieczeństwa oraz odporności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza umiejętność oraz kompetencji z poziomu logistyki, które posiada swój system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników przychodziły do finału w najefektywniejszy sposób. Wiemy też, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a jeszcze poufność danych, jakie są niezbędne do zrealizowania nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Radom

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na karcie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej firmie, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz nowe przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływu ręki, bez wyjeżdżania z budynku oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, lecz także list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Radom

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz stykając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla własnych Użytkowników mamy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu mówią, na karcie internetowej, natomiast gdy chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a i specjalne propozycji dla firm a drugie promocje.

Z nami otrzymasz zwrot przyjęcia w przeciągu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd też stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim wytrzyma on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Radom

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na chwila. Skoro nie wywiążemy się z ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy ogromny wachlarz sprawdzonych i stałych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A dopiero ze sprawdzonych i bezpiecznych usług korzystamy, by przekazywać je indywidualnym użytkownikom!
Jesteśmy doświadczenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz inne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy wygodne i duże płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy uprawnienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na chwila.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb swoich Użytkowników.

Kurier poczta Radom

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę