‌Czerwony punkt Sławno  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Sławno cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we jedności z siecią ShowMax, która wchodząc na dany rynek realizuje projekty z swymi twórcami. W tym przykładzie podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Chojna cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W kluczowej roli został obsadzony Ewan McGregor, który wystąpił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścianie, doświadczył jak dużą prawdopodobnie żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj pracować w budynku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na spotkanie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej szuka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, zajmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na pracowników. Pech chciał, że dokładnie w aktualnym czasie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada z niej form i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Chojna cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do udziału w tym projekcie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, zatem w współczesnej pracy oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest bezkonkurencyjnym i dodatkowym aktorem, który osiąga własnym koncie ma znacznie wiele ról, które odniosły pełen sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego ważność na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Chojna cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego obiektu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i najprawdopodobniej za tym istnieje za gładka i częsta historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i chęć obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie jedyne, co zostaje widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w domowej produkcji.

Ciekawostką jest ostatnie, że na układzie „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć bądź nie dotarło na pomyśle do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Chojna cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy traktowali szansę zatem o obejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szans, polecając go do zastanawiania się, co będzie dobrze i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Chojna cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę