Drukowanie Moryń

Drukowanie Moryń

18 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez stworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w niniejszym kierunku były kilka lat, natomiast ich wynikiem jest powstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Mieszkowice

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka jakość druku, małe koszty sprzętu i dość niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na mechanizm drukowania wyraża się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów kluczową dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych punktów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln stron w kształcie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w kształcie A4 na minutę. To niewątpliwie świetny rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica wykonana w technologii HP Edgeline jest skończona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz zamontowanych w programie schodkowym. Tego gatunku rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest wytworzony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami przygotowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W wypadku, gdy jakaś z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą potrafiły być dość przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien czas dysze są automatycznie oczyszczane również potrafią jeszcze sprawnie działać. To inna korzyść z elementu widzenia serwisowania urządzenia z powodu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z pamiętają o drukowaniu zdjęć oraz profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do drukowania na prostym papierze. Barwnik znacznie mocno schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocenę